CS-91-SYL`u

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    normal ar trebui sa nu bata...l-ai strans bine ? cu simt de raspundere ?
    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

    Comment


    • #47
      da lam strans ca omu da degeaba

      Comment


      • #48
        sa o stapanesti sanatos am avut si eu o skoda octavia 2 19 tdi de 105 cai,si foarte multumit de ea,pana la primul accident,tabla e foarte tare

        Comment


        • #49
          Si cu ajutorul lui danic am si eu leduri in bord urmeaza si la butoane si climaMasina are acum aproximativ 73000km umreaza sa ii fac revizia si sa schimb un cap de bara si o bieleta de pe partea dreapta.
          Attached Files

          Comment


          • #50
            Si o poza ceva mai clara cu bordu...m-am cam plictisit de serigrafia alba cred ca o sa revin la cea neagraRelantiu e cam nebun sta la 500rot/min
            Zilele astea am vopsit si botu de la masina iar ca inainte eram matuita vopseaua asta a iesit mai ok mai am de facut si plafonu si revin cu poze.
            Attached Files

            Comment


            • #51
              ai eroare de la airbag in bord...de ce?

              dar tu nu ai vopsit toata masina? s-a matuit ?
              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

              Comment


              • #52
                Pai de la accident e sarit airbagu si imi sta aprins ala tot timpu.am vopsit doar partile lovite fata si plafonu dar cine mi le-a facut ori nu a dat cu lac ori a dat si nu a dat destul nu stiu dar acum am facut-o iar si arata mult mai bine sunt multimut si e facuta homemade

                Comment


                • #53
                  frumos bordu albastru
                  sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

                  Comment


                  • #54
                    Astazi am luat masina de la vopsit am vopsit plafonu, bara spate si mi-am montat pleoape arata mai fain Vopseaua a iesit mult mai fain fata de cea dinainte care era matuita.sunt foarte multumit.
                    Attached Files

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google